Антидопінговий семінар для магістрів Таврійського національного університету

Антидопінговий семінар для магістрів Таврійського національного університету

Вчора, 17 грудня 2019 р. до Національного антидопінгового центру завітали магістри кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, для яких був проведений розширені семінари на теми “Допінг-контроль: основи та практичні аспекти” та “Основні зміни в Забороненому списку 2020 та дозвіл та терапевтичне використання”.

Роз’яснено основні засади та юридичні аспекти боротьби із допінгом, детально обговорено складність поняття терміну “допінг”, а також особливості довготривалих досліджень та нюанси використання системи АДАМС. Друга частина семінару була присвячена детальному огляду основних груп Заборонених речовин, їх побічної дії, небезпеці вживання біологічно-активних добавок та дозволів на терапевтичне використання.

Протягом семінарів відбувалося жваве обговорення кожного аспекту антидопінгової боротьби, в першу чергу питань, пов’язаних з порушеннями антидопінгових правил, побічної дії Заборонених речовин та небезпеці вживання біологічно-активних добавок, що свідчило про неабияку зацікавленість молодих спеціалістів питаннями боротьби із допінгом та їх розуміння важливості збереження чистоти спорту.

Comments are closed.