Антидопінговий семінар для групи багатоборства і завершення серії загальноосвітніх семінарів для Федерації легкої атлетики України

Антидопінговий семінар для групи багатоборства і завершення серії загальноосвітніх семінарів для Федерації легкої атлетики України

29 квітня відбувся завершальний семінар із серії загальноосвітніх семінарів, проведених Національним антидопінговим центром для Федерації легкої атлетики України.

Цього разу учасниками заходу стали спортсмени та допоміжний персонал (тренери, лікарі тощо) групи багатоборства. Як і завжди, лектори НАДЦУ основну увагу зосередили на основних найважливіших аспектах антидопінгових правил, які необхідно знати кожному учасникові команди. Семінар пройшов у теплій і дружній атмосфері і, безперечно, сприяв значному покращанню обізнаності слухачів.

Загалом усі згадувані антидопінгові лекції пройшли дуже вдало і результативно. Їх учасниками за весь період проведення стали близько 200 осіб з груп метань, спринту, стрибків, багатоборства, витривалості зі спортивною ходьбою включно, також окрема змістовна лекція була проведена для допоміжного персоналу спортсменів – лікарів, тренерів, адміністраторів тощо. Варто відзначити надзвичайно високу зацікавленість представників Федерації легкої атлетики у набутті антидопінгових знань, яка певною мірою була продемонстрована високими результатами лекційних тестів і активністю слухачів.

Проведена серія загальноосвітніх семінарів стала черговою ланкою, що поглиблює співпрацю Федерації легкої атлетики з Національним антидопінговим центром і сприяє боротьбі з допінгом і розвиткові чесного спорту не тільки в Україні, але й в усьому світі, а також закладає підвалини для подальшої тісної й плідної співпраці на засадах чистого спорту.

Comments are closed.