АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА XXХII ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР, ТОКІО 2020

АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА XXХII ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР, ТОКІО 2020

 

Представляємо до вашої уваги український переклад документу «АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА XXХII ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР, ТОКІО 2020», який визначає і регулює права, обов’язки та повноваження усіх залучених до Олімпійського руху осіб. Правила були розроблені Міжнародним олімпійським комітетом згідно з чинним Кодексом на підтримку боротьби з допінгом, і їхньою метою є захист чистого спорту та забезпечення рівних справедливих та чесних умов змагання.

Ви дізнаєтесь, на кого поширюється дія цього документу, у який спосіб і ким будуть здійснюватися повноваження щодо антидопінгового захисту та хто визначатиме й впроваджуватиме згадувані Правила під час Ігор. Документ визначає та регулює процеси тестування, доведення допінгу, обробки результатів та запровадження санкцій відповідно до Кодексу, пояснює наслідки для команд та висвітлює аспекти подання апеляцій, встановлює строки давності, нормативи звітності та пояснює процедуру виконання рішень.

«АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА XXХII ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР, ТОКІО 2020» є надзвичайно важливим документом, який регулюватиме й визначатиме всю діяльність спортсменів та їхніх команд, тому рекомендується до ознайомлення усім зацікавленим.

Офіційний текст документу «АНТИДОПІНГОВІ ПРАВИЛА XXХII ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР, ТОКІО 2020» підготовлений МОК і опублікований англійською і французькою мовами. У випадку розбіжностей між англійською і французькою версіями перевага надається англійській версії. Український переклад здійснений Національним антидопінговим центром та надається виключно з інформаційною метою, і ви можете ознайомитися з ним тут.

Comments are closed.