Антидопінгова програма НАДЦ до літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі готова

Антидопінгова програма НАДЦ до літніх Олімпійських ігор 2024 року в Парижі готова

 

5 грудня в Олімпійському домі для керівників національних спортивних федерацій з олімпійських видів спорту було представлено антидопінгову програму НАДЦ, розроблену до Олімпійських ігор у Парижі.

Програма передбачає конкретні заходи Національного антидопінгового центру, покликані забезпечити підготовку і участь національної збірної команди України в Олімпійських іграх.

Ключовими елементами антидопінгової програми визначено заходи з антидопінгової освіти та проведення цільових тестувань кандидатів до національної олімпійської команди.

Очікується, що в тісній взаємодії та координації з іноземними національними антидопінговими організаціями та Міжнародним агентством з тестувань (ITA) всі українські спортсмени, які братимуть участь в Олімпійських іграх, будуть протестовані відповідно до вимог МОК та стандартів ВАДА.

«Ми переконані, що лише спільна робота НАДЦ, національних спортивних федерацій з олімпійських видів спорту, Міністерства молоді та спорту України і НОК України забезпечать належну антидопінгову підготовку українських олімпійців. Нам необхідна антидопінгова синергія, яка створить необхідні передумови для наших українських олімпійських перемог у Парижі», – зазначив Сергій Попик, директор НАДЦ.

Comments are closed.