Антидопінгова освіта для футбольних клубів Української Прем’єр-Ліги

Антидопінгова освіта для футбольних клубів Української Прем’єр-Ліги

У четвер 28 липня 2022 року відділ інформаційної та просвітницької діяльності розпочав проведення серії антидопінгових лекцій для представників футбольних клубів Української Прем’єр-Ліги.  Першими антидопінгову освіту отримали представники ФК Минай.

Такі освітні заходи організовуються за підтримки Української футбольної асоціації та на вимогу УЄФА, відповідно до якої Асоціації-члени у співпраці зі своєю національною антидопінговою організацією (НАДО) зобов’язані проводити антидопінгові просвітницькі заходи, спрямовані на підвищення обізнаності, інформування, прищеплення цінностей і розвиток у гравців і допоміжного персоналу здатності приймати рішення, які сприятимуть запобіганню навмисного та ненавмисного застосування допінгу. Такі освітні заходи слід проводити принаймні раз на два роки, щоб мати впевненість, що знання спортсменів і ДПС є актуальними.

Усі навчальні заняття повинні включати, як мінімум, інформацію з таких тем: принципи та цінності, пов’язані з чистим спортом, права та обов’язки гравця та допоміжного персоналу, процедури допінг-контролю, заборонені речовини і методи, порушення антидопінгових правил, наслідки вживання допінгу, як повідомити про свої підозри щодо допінгу, безпечне використання ліків і ризики вживання харчових добавок.  Саме ці теми і були висвітлені на лекції.

Comments are closed.