Антидопінгова конференція у м. Зейберсдорф (Австрія)

Антидопінгова конференція у м. Зейберсдорф (Австрія)

25 листопада 2019 р співробітники НАДЦ прийняли участь у 12-тій Міжнарадній Антидопінговій робочій зустрічі у м. Зейберсдорф (Австрія).

В цьому році даний захід відвідало 80 осіб з різних Міжнародних федерацій та антидопінгових організацій Європи, Ближнього Сходу та США.

Дана конференція-зустріч була присвячена поглибленню співпраці між антидопінговими лабораторіями та АДО в питаннях боротьби з допінгом. На заході провідні спеціалісти лабораторій Зейберсдорфу, Риму, Кьольну та Крейши розповіли про нові методи визначення заборонених ВАДА-речовин, а саме аналіз зразків волосся та висушеної крові, про специфіку визначення пептидів, протеїнів та кобальту. Крім того була представлена інформація щодо управління паспортом спортсмена (APMU), що з 2018р є обов´язковим елементом антидопінгової програми кожного підписанта Кодексу ВАДА.

Фахівці з АДО та ведучих юридичних компаній Європи представили інформацію про перебіг найскладніших судових справ з допінгових питань, а також щодо операцій «Адерласс» та «Вірібус», які проводили НАДО різних країн, Інтерпол, Європейське бюро боротьби з шахрайством (OLAF) та ВАДА.

В рамках зустрічі була організована екскурсія до австрійської лабораторії та проведено презентацію нової версії системи АДАМС , яка буде запущена найближчим часом.

Comments are closed.