ADEL для медичних працівників на Великих спортивних заходах (УКРАЇНСЬКОЮ)

ADEL для медичних працівників на Великих спортивних заходах (УКРАЇНСЬКОЮ)

Продовжується спільна робота Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) та Національного антидопінгового центру України (НАДЦУ). Раді повідомити вам, що наразі результатом співпраці став надзвичайно важливий та, безумовно, актуальний курс на базі вже відомої всім платформи ADEL: ADEL для медичних працівників на Великих спортивних заходах (УКРАЇНСЬКОЮ).

З цього курсу ви дізнаєтеся, як призначати лікарські засоби на Олімпійських іграх, як визначати, чи містить препарат заборонену речовину, та зможете чітко описати процедуру подання на дозвіл для терапевтичного використання для заборонених лікарських засобів. Курс дозволить вам більш чітко окреслити та визначити ваші обов’язки як медичного працівника на Великому спортивному заході (зокрема Олімпіаді). Ви згадаєте, як перевірити статус забороненої речовини та інших речовин на подібних заходах, ознайомитесь із доступними до використання довідниками і засобами, що допоможуть вам у визначенні ліків.

Чимало уваги в курсі приділено політиці Міжнародного олімпійського комітету щодо ін’єкцій та використання голок та цілям цієї політики, а отже, ви зможете докладно розібратися в цьому питанні й дізнаєтеся усі нюанси та правила щодо проведення ін’єкцій на Олімпійських іграх.

Ви згадаєте застереження щодо використання біологічно активних добавок та знову торкнетеся проблеми ненавмисного застосування допінгу, а також згадаєте, яким чином ви можете мінімізувати подібні ризики.

Також варто відзначити ще одну важливу частину курсу – огляд необхідних дій, що необхідно здійснити медичному працівнику під час ввезення та вивезення медичних засобів до країни проведення Олімпійських ігор.

Отже, важко переоцінити важливість проходження курсу ADEL для медичних працівників на Великих спортивних заходах (УКРАЇНСЬКОЮ), тож НАДЦУ закликає вас до відповідального ставлення до вашої команди та тієї ролі, яку вам належить відіграти на Олімпіаді. Не зволікайте – реєструйтеся та проходьте курс!

Інформацію щодо реєстрації на платформі ADEL ви зможете знайти тут.

Comments are closed.